VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Duma

Putini i gatshëm të takojë Trumpin

By | April 20, 2018

Trump do tërheqjen e trupave nga Siria

By | April 16, 2018

Zbulohet blofi i Putinit në Siri: Ushtria ruse nuk guxoi të “ngrinte as gishtin” ndaj SHBA-së

By | April 15, 2018

Regjimi i Asadit përdori 215 herë armë kimike në Siri

By | April 9, 2018

Dhjetëra të vrarë në një sulm të dyshuar kimik në Siri

By | April 8, 2018

Duma ruse nuk lejon hyrjen e REL-it dhe Zërit të Amerikës

By | December 6, 2017

Rusia ndalon hyrjen e medias amerikane në Duma

By | December 1, 2017

Duma ruse urdhëron hetime ndaj REL, VOA dhe CNN

By | March 17, 2017