VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Andrzej Duda

Polonia e kundërshton propozimin e Trumpit për rikthimin e Rusisë në G7

By | September 2, 2019

Polonia blen sistem të mbrojtjes raketore nga SHBA-ja

By | March 28, 2018

Gabriel: Gjermania “dhe askush tjetër” përgjegjëse për Holokaustin

By | February 4, 2018

Poloni, kremtimi i ditëlindjes së Hitlerit nga neo-nazistët shkakton debate

By | January 26, 2018

Rusia paralajmëron masa ndaj ligjit polak mbi monumentet sovjetike

By | July 19, 2017

Mesazhi i fortë i Trumpit nga Varshava, ja çfarë thotë për Evropën

By | July 6, 2017

PRESIDENTI TRUMP VIZITON EVROPËN – PËR TË DYTËN HERË – Nga Frank Shkreli

By | July 6, 2017

Polonia del në rrugë – kundër diktaturës së re

By | December 15, 2015