VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Bashar al-Asad

Zbulohet blofi i Putinit në Siri: Ushtria ruse nuk guxoi të “ngrinte as gishtin” ndaj SHBA-së

By | April 15, 2018

Gjermania: “Nuk mund të ketë zgjidhje për Sirinë, nëse Asadi qëndron në pozitën e tij”

By | April 10, 2017

Shkeljet e armëpushimit nga Asadi intensifikohen në Luginën Barada

By | January 2, 2017

Deklaratë nga Boris Johnson në lidhje me Asadin dhe Rusinë

By | December 2, 2016

Ish-gjenerali sirian: Assadi është figurë shahu e fuqive të huaja

By | April 20, 2016