VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ambasadori britanik

Ambasadori britanik në Teheran arrestohet për disa orë

By | January 12, 2020

Abbott: Britania nuk e përkrah idenë e ndryshimit të kufijve, do të punojmë me kryeministrin dhe qeverinë e re

By | October 11, 2019

Jep dorëheqjen ambasadori britanik në SHBA

By | July 10, 2019

Një skandal diplomatik përfshin SHBA dhe Britaninë e Madhe

By | July 8, 2019

Gazeta britanike “The Mail” boton kabllogramet e ambasadorit britanik

By | July 7, 2019

O’Connell deklaron se nepotizmi po dëmton procesin e punësimit në Kosovë

By | March 18, 2019

Ambasadori britanik në Tiranë: Jemi të shqetësuar nga rreziku rus në Ballkan

By | March 17, 2018

O’Connell: Nuk do të votoja partitë që kanë përfshirë kriminelët në lista

By | May 22, 2017

O’Connell i propozon qeverisë të hapë debat publik për Demarkacionin

By | July 12, 2016

Arkivat Britanike: Kush ia nguli kamën fatale Ali Pashës – Nga Auron Tare

By | May 7, 2016

Ishambasadori britanik: Nuk shoh arsye që Shqipëria dhe Kosova të mos bashkohen

By | February 15, 2016

Ambasadori britanik Nicolas Cannon: Politikanët dhe gjyqësori në Shqipëri, të korruptuar Intervistoi Luljeta Progni

By | January 23, 2016