VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjykata e Lezhës

Falsifikime dhe humbje kujtese, si u tjetërsuan pronat në Shëngjin – Nga Vladimir Karaj & Elton Qyno*

By | December 23, 2018

Vrau të riun në Lezhë, gjykata dënon me 5 vjet burg policin

By | December 11, 2015