VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Fran Frrokaj

Falsifikime dhe humbje kujtese, si u tjetërsuan pronat në Shëngjin – Nga Vladimir Karaj & Elton Qyno*

By | December 23, 2018

Intervista – Avokati i Fran Frrokajt: Ju tregoj se çfarë ndodhi në darkën e Ramës me kryetarin e Bashkisë

By | March 20, 2018

Video – U burgos për pronat, lirohet kryebashkiaku Frrokaj

By | March 19, 2018

Gazetari hetimor jep lajmin e shumëpritur: Zyrtarë të lartë në pranga, janë mbi 50 urdhër arreste

By | March 18, 2018

Në pranga kryebashkiaku i Lezhës për abuzime me pronat

By | March 16, 2018

Meta përkujton 574-vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës

By | March 2, 2018

TAKIM VËLLAZROR ME KRYETARIN E BASHKISË SË LEZHËS FRAN FRROKAJ

By | September 21, 2017

Shpërthen kryebashkiaku i Lezhës: Topalli hante thonjtë duke pritur humbjen

By | July 1, 2017

Letër Kryetarit të Bashkisë të Lezhës: Ju kujtojme se vrasja apo eliminimi i kafsheve eshte nje veprim qe bie ne kundershtim me ligjin!

By | August 24, 2016