VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vladimir Karaj

Falsifikime dhe humbje kujtese, si u tjetërsuan pronat në Shëngjin – Nga Vladimir Karaj & Elton Qyno*

By | December 23, 2018

‘Ndizet’ flakë ‘Loro Boriçi’ nga Dardanët që humbasin por prapë festojnë Nga Vladimir Karaj

By | October 7, 2016