VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: aeroplanët rusë

Hetimi i OKB-së: Rusia qëndron prapa sulmeve vdekjeprurëse në Idlib

By | March 6, 2018

Siri: 82 viktima, 58 civilë gjatë sulmeve ajrore ruse dhe qeveritare

By | June 26, 2016

NATO e gatshme të dërgojë trupa në Turqi

By | October 8, 2015

Ankaraja protestë: Rusia shkeli hapësirën ajrore të Turqisë

By | October 5, 2015