VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sulm i armatosur

Sulm i armatosur në Parlamentin e Iranit dhe tyrben e Homeinit

By | June 7, 2017

Ankara: Njëri nga të plagosurit është Anastas Zimbinkali, lindur në Shqipëri dhe banues në Turqi

By | December 20, 2016