VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Miro Cerar

Këshilltari kryesor i Trumpit: Kosova dhe Serbia të arrijnë shpejt marrëveshje

By | December 15, 2018

Partia kundër emigrimit fiton zgjedhjet në Slloveni

By | June 4, 2018

Kryeministri slloven jep dorëheqje

By | March 15, 2018

Seancë e përbashkët e qeverive të Sllovenisë dhe Serbisë

By | February 1, 2018