VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ministri i Drejtësisë

Rama i delegoi kompetencat, ish-ministri i Drejtësisë: Pse është shkelje e betimit…

By | January 23, 2019

Intervistë- Abelard Tahiri: Kosova i kërkon SHBA-së mbështetje për anëtarësim të plotë në Interpol

By | November 6, 2018

Dosja për “Ballistin”, Tirana ia dërgon Zagrebit, ja çfarë përmban

By | August 8, 2017

Ylli Manjani: Vendi po shkon në përplasje, Rama të dorëhiqet

By | May 8, 2017

Manjani: 200 mijë shqiptarë aplikuan për lotarinë amerikane, çudi ne kemi qeverinë më të mirë

By | May 4, 2017

Manjani – Bashës: Hiq alibinë që përdoret si njollë mbi PD-në

By | May 3, 2017

Komisioni Europian: Calavera i përgjigjet Vasilit: Ja cili do jetë roli i ONM

By | February 28, 2017

Ylli Manjani “bën copa-copa” ligjin e Kumbaros për Trashëgimninë dhe thotë: I pakalueshëm, ka gabime “foshnjarake”

By | January 20, 2017

Intervista bombë e Manjanit: Kemi kryetarë bashkish që kanë shitur femra

By | January 13, 2017

Manjani: Arrestoni Balilin! Ju thotë ai me kë udhëtoi në Dubai!

By | December 17, 2016

Ngjela: “Sali Berisha po bën aleancë me Athinën për t’i shpëtuar burgut”

By | November 17, 2016

Manjani: Pritet një rekomandim pozitiv për hapjen e negociatave me BE-në

By | October 18, 2016

Ngjela: “Edi Rama nuk u pranua si aleat nga SHBA-të kur erdhi në pushtet”

By | October 3, 2016

Precedenti Spartak Braho, Ministri Manjani: Jo më deputetë në burgje pa lejen time

By | September 30, 2016

Nis hetimi: Ja vendimi i gjyqtares Joana Qeleshi që solli konfliktin me biznesmenin libanez (dokumente)

By | September 22, 2016

Vrasësi shqiptar që fitoi azil në Britani e lufton kundër ekstradimit

By | May 21, 2016

Shkarkohet Klemend Balili, nën hetim për trafik ndërkombëtar të kokainës

By | May 12, 2016

Ngjela: Berisha dhe Meta janë dy të djegurit e Reformës në Drejtësi

By | April 30, 2016

Drejtësia, Lu: Reforma i largon të korruptuarit

By | December 22, 2015

Ylli Manjani: Vala e arrestimeve duhet të trokasë në Qeveri

By | December 5, 2015