VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kastriot Myftaraj

Kastriot Myftaraj: Arben Isaraj, drejtori hije që fshihet pas vëllait me rekorde kriminale

By | October 23, 2018

Kastriot Myftaraj kallzon penalisht në Prokurori Egla Harxhin dhe bashkëjetuesin e saj

By | September 14, 2017

SHKËNDIJA E LAZIM DESTANIT TË BËN EDHE TY KRENAR, O SHQIPTAR! – Reagon prorektori Arbër Çeliku ndaj shkrimit të Kastriot Myftarajt

By | August 18, 2017

Është e vërtetë se kryeministri Rama është i përfshirë në projektin e ‘Jugosllavisë së Re’ – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | May 16, 2017

Gratë e politikës dhe shoqërisë civile letër Vlahutinit: Je një mike e mençur dhe e hijshme e Shqipërisë

By | May 12, 2017

Manjani: Prokuroria të nisë hetimet për policët që arrestuan Myftarajn

By | May 12, 2017

Komisonit Evropian: Ja qëndrimi ynë për kërcënimet ndaj Vlahutinit

By | May 11, 2017

Ndjesë Vlahutinit, Komisioneri i Zgjerimit falënderon Kadarenë

By | May 11, 2017

Myftaraj reagon pas lirimit: Vlahutini të largohet. Sorosi po krijon Jugosllavinë e Re

By | May 10, 2017

Kadare letër Vlahutinit pas kërcënimit me jetë: Do isha gati t’ju kërkoja ndjesë në gjunjë

By | May 10, 2017

Fevziu: Ndalimi i Kastriot Myftarajt është selektiv, ka edhe plot të tjerë që duhej ndaluar

By | May 10, 2017

U arrestua për nxitje dhune, Prokuroria urdhëron lirimin e publicistit Kastriot Myftaraj

By | May 10, 2017

Policia jep detajet: Ja pse e arrestuam Kastriot Myftarajn

By | May 10, 2017

Ejani më merni dhe mua, dua të jem në një qeli me Kastriot Myftarajn – Nga PËRPARIM KABO

By | May 10, 2017

Shkrimi i Kastriot Myftarajt ku bën thirrje për vrasje Vllahutin që çoi në arrestimin e tij

By | May 10, 2017

Arrestohet gazetari Kastriot Myftaraj, bëri thirrje për vrasje të Vlahutin

By | May 10, 2017

Alfred Peza, oficeri që ëndërronte të bëhej bankier – Nga Kastriot MYFTARAJ

By | January 24, 2017

Horri kosovar Berat Buzhala Nga Kastriot Myftaraj

By | August 28, 2016

Kastriot Myftaraj versus Halil Matoshi: Shaj si grua e keqe sa të duash o Halil Matoshi, por përgjigju për një pyetje si burrë dhe intelektual!

By | August 26, 2016

Ministri Ahmetaj dhe dashnorja e tij, drejtoresha Zhanina Dapi: ai e quan “Nicole Kidman”, ajo e quan “Tom Cruise” Nga Kastriot Myftaraj

By | August 16, 2016

Gjakovarët në themelimin e Partisë Komuniste të Shqipërisë – Nga Kastriot Myftaraj

By | June 19, 2016

Petro Zheji, shenjtori, mentori, i persekutuari i gjithë elitës shqiptare këtë çerekshekulli – Nga Elida Buçpapaj

By | June 18, 2016

Kastriot Myftaraj: Ja pse më urren Artur Zheji

By | June 18, 2016

Donika Omari i del zot Petro Zhejit: Logjikë ngelëse e atyre që njollosin kolosët tanë –

By | June 17, 2016