VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Maja Kocijançiq

Gazeta serbe: Vuçiçi dhe Thaçi “pretendojnë një ujdi” përpara takimit në Paris

By | June 2, 2019

Kocijançiq për Trepçën: Rendin e ditës në dialog e caktojnë Beogradi dhe Prishtina

By | February 6, 2019

Veseli: Trepça nuk do të jetë çështje e dialogut me Serbinë

By | February 5, 2019

Qeveria e Kosovës i reagon BE-së për Trepçën

By | February 5, 2019

BE i kërkon Qeverisë së Kosovës t’i heqë detyrimet doganore ndaj Serbisë dhe Bosnjës

By | November 9, 2018

Vuçiçi: “Millosheviçi ishte udhëheqës i madh, me qëllimet më të mira”, reagon BE-ja

By | September 10, 2018

Thaçi e Vuçiçi diskutojnë sot kornizën e intensifikimit të dialogut

By | July 18, 2018

Vuçiçi: Jam i befasuar me deklaratat e Brukselit për Asociacionin

By | April 11, 2018

Kocijançiq: Nesër diskutohet për Asociacionin

By | February 26, 2018

Kocijançiq: Treni është çështje mes Kosovës dhe Serbisë, jo e BE-së

By | January 14, 2017

Kocijançiq: Serbia dhe Kosova me komunikim të zgjidhin çështjen e arrestimit të Haradinajt

By | January 10, 2017

Kocijançiq: Presim nga Serbia zbatim të konventave për pakicat

By | September 15, 2015