VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kavajë

Terror në Kavajë – Përplasen bandat, 1 i vdekur e 4 të plagosur

By | July 4, 2019

Përdhunimi në Kavajë – E mitura dëshmon 3 orë në gjykatë, hetime dhe për stafin pedagogjik

By | February 9, 2019

Pas protestës në Kukës, shpërthen edhe në Kavajë

By | April 2, 2018

Hahn: Opozita le të mos marrë pjesë në zgjedhje, por të tjerët të mos i pengojë

By | May 11, 2017

Shtyrja e zgjedhjeve në Kavajë, si reagon ambasada e SHBA

By | May 5, 2017

Shqipëri: Protesta e opozitës – kërcënim për zgjedhjet lokale

By | April 10, 2017

Misterioze – Pse policia fshehu vdekjen e 32 vjeçares së aksidentuar nga biznesmeni

By | August 2, 2015