VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: automobilistik

Këndi i humorit: Një burrë dhe një grua përplasen në një aksident automobilistik

By | August 1, 2019

Video – Gazetarja lexon live lajmin e aksidentit, por merr vesh gjëmën…i kishte vdekur burri

By | April 9, 2017

Panairi i automjeteve në Chicago ka tërhequr vëmendjen e vizitorëve

By | February 13, 2017