VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtarë të lartë

“Washington Post”: “Propozimi i Rusisë ndaj talebanëve shkaktoi vdekjen e disa ushtarëve amerikanë”

By | June 29, 2020

SHBA: Zyrtarë të lartë izolohen pas kontaktit me të infektuar nga koronavirusi

By | March 10, 2020

Kryeminstrja britanike May para një presioni për dorëheqje

By | March 24, 2019

“Habilajt” – Dosja e Nazar Seitit, zbardhen bisedat mes anëtarëve të grupit

By | January 8, 2019

Iu dha lamtumira Fadil Vokrrit

By | June 11, 2018

Zyrtarë të NATO-s thonë: “Rusia po tenton të destabilizojë Ballkanin Perëndimor”

By | February 11, 2017

Gashi: Politikanë shumë të njohur në bankën e të akuzuarve

By | November 7, 2016

Kosovë: Jeta luksoze e politikanëve milionerë në shtetin e varfër

By | October 24, 2016

Trumpi sulmon figura të Partisë Republikane për pabesi

By | October 11, 2016

Ndyrësia seksuale ka pushtuar Shqipërinë: Ministra, deputetë e gjykatës, kanë të gjithë dashnore. Edhe italianët po vijnë në Tiranë për seks me vajza të reja Nga Zef Bushati

By | August 22, 2016

Arbana Xharra: 4 vajza më janë lajmëruar se janë ngacmuar seksualisht nga drejtorë politikë – kam prova

By | August 22, 2016

Nënsekretarja Nuland viziton Ballkanin

By | July 6, 2016

Milionerët e Kosovës së varfër

By | July 2, 2016

O Bajram, Adem Jashari dhe Car Lazari nuk janë të njëjtë! – Nga Faton MEHMETI

By | June 30, 2016

Nuland: Rusia po e ndjen dhimbjen e sanksioneve

By | June 8, 2016

Berisha tek Tare: Ka edhe dy video të tjera erotike, i disponojnë televizionet

By | May 31, 2016

Nishani: Ekziston pajisja e përgjimit – cënon sigurinë kombëtare (video)

By | May 16, 2016

Kosova – për nëntë muaj, dy njohje

By | October 5, 2015