VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vito Kapo

Intervista – Vito Kapo: Liri Belishova ishte e zgjuar, por mbeti gjithë jetën me sovjetikët

By | April 28, 2018

(Fotogaleri) Fotot e Sali Berishës me Hysni Kapon, Vito Kapon, Simon Stefanin, Sokol Hoxhën

By | March 18, 2017

Mimi Kodhelit i ka shku mendja me u bë Presidente: Kjo ministre e NATO-s që dekoroi një ministre të diktatorit Nga Elida BUÇPAPAJ

By | December 24, 2016

SI I PUSHKATOI VITO KAPO DY LIBOHOVITË TË PAFAJSHËM – Nga KOLEC TRABOINI

By | October 27, 2016

Vito Kapo: Ç’më tha Enveri për helmimin e Hysniut, pse i jam mirënjohëse Berishës (dhe diçka për nipin e saj, Andi Bushatin)

By | August 25, 2016

Vito Kapo për Hysniun, Enverin, Mehmetin, Saliun, bisedat me nipin Andi – Intervistoi: Xhevdet Shehu

By | August 25, 2016

Mimi Kodheli: Nuk e dinim që po dekoronim hetuesin e At Zef Pllumit!

By | December 10, 2015