VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjuhen shqipe

VMRO përsëri kundërshton Ligjin për gjuhën shqipe, paralajmëron amendamente

By | December 9, 2019

“Ismail Qemali e futi në provim administratën” Akademiku: Politikanët të vlerësohen nga shqipja!

By | October 27, 2019

Pendarovski shpallet kryetar i shtetit me certifikatë në gjuhën shqipe dhe maqedonase

By | May 11, 2019

Mësimdhënia është një profesion i shenjët i cili rrezaton dritë dhe dituri – Nga Nue Oroshi

By | March 10, 2019

Qeveria e Maqedonisë vendosi për themelimin e TV shtetërore në gjuhën shqipe

By | February 20, 2018

ISIS kërcënon edhe në gjuhën shqipe

By | March 24, 2016

Nënë Tereza shkruan shqip, ja letra që ia dërgon vëllait të saj!

By | December 28, 2015

Ana e pazbuluar e shqiptarëve – Nga RESMI ÇORBAXHI

By | December 20, 2015

La Repubblica, De Biasi: Ja pse nuk e kam mësuar deri tani gjuhën shqipe

By | October 17, 2015

Serbia nuk lejon kamionët me libra shqip për në Preshevë (video)

By | September 23, 2015