VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vrasjet masive

Senati miratoi rezolutën për gjenocidin armen

By | December 13, 2019

Presidenti Trump përballë protestave në El Paso dhe Dejton

By | August 8, 2019

Pacolli: Zyrtarët serbë që mohojnë krimet e luftës në Kosovë, do të shpallen persona non-grata

By | May 5, 2019

Në këtë botën tonë të çoroditun… – Nga SAMI REPISHTI*

By | March 21, 2019

“Marshojmë për jetët tona”- rini koshiente amerikane – Nga SAMI REPISHTI

By | March 30, 2018

Lutje dhe Meditim – Nga ARBEN KALLAMATA

By | November 9, 2017

Iran: Dënohet djali i krahut të djathtë të Khomeinit

By | November 28, 2016

Gjermania voton sot rezolutën për “gjenocidin” në Armeni

By | June 2, 2016