VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: El Paso

Kritikohet Presidenti Trump për thëniet se sulmet në masë u shkaktuan nga probleme mendore

By | August 9, 2019

Presidenti Trump përballë protestave në El Paso dhe Dejton

By | August 8, 2019

Sulmuesi i armatosur lë të vrarë 20 persona në El Paso

By | August 4, 2019