VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat ruse

Merkel thotë se ka qenë e shënjeshtruar nga hakerët rusë

By | May 13, 2020

Ideja e rrezikshme ruse për Kosovën në Këshillin e Sigurimit – Nga SHABAN MURATI

By | May 13, 2020

Stoltenbergu i kërkon Rusisë të largohet nga pjesa lindore e Ukrainës

By | October 31, 2019

Rusia arreston një shtetas amerikan

By | December 31, 2018

Agresiviteti i Rusisë dhe Kinës po teston vendosmërinë e Perëndimit

By | November 30, 2018

Publikohen pamjet e rralla, Haradinaj i gjakosur pas përleshjes me ushtarët rusë (Fotot)

By | April 25, 2018

Harta dhe skenari i frikshëm – Nga do sulmojë Putini, Rusia përgatitet për ‘Luftën e Tretë Botërore’

By | March 25, 2018

SHBA: Në përvjetorin e referendumit, dënohet aneksimi i Krimesë nga Rusia

By | March 16, 2017

Forcat ruse luftojnë në Siri përkrah trupave të Asadit

By | September 9, 2015