VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bullgarë

3 poezi nga EKATERINA JOSIFOVA – Përktheu FASLLI HALITI

By | August 13, 2019

Papa Françesku arrin në Bullgari – pritje e ftohtë e Kishës Ortodokse

By | May 5, 2019

Dokumenti – Si survejoheshin gratë e huaja në Tiranë deri në dhomën e tyre të gjumit…

By | August 22, 2018

Mbesa e Goce Dellçevit pranon idenë se Çento donte të bashkojë Maqedoninë me Bullgarinë

By | December 18, 2017

Ja pse Sofja këmbëngul për njohjen e pakicës kombëtare bullgare në Republikën e Kosovës

By | November 24, 2017

“Nuk ka një përputhje të ligjit me realitetin e minoriteteve etnike në Shqipëri”

By | October 23, 2017

Si shihet atdheu nga larg – Po realizohet projekti antishqiptar i ASSHA-së në Beograd – Nga Skënder Karaçica

By | October 12, 2017

Bullgaria e gatshme të përforcojë kufirin me Turqinë

By | March 19, 2017

500 mijë maqedonas do të bëhen bullgarë

By | February 23, 2017

Kapen 7 ‘ushtarakë’ shqiptarë e bullgarë në Spanjë, trafikonin kokainë dhe heroinë të pastër

By | August 18, 2016