VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rusët

Kolonizimi i Kosovës nga rusë, serbë dhe malazezë më 1920/30 (fotot)

By | June 13, 2019

Pompeo kërkon që “rusët të largohen” nga Venezuela

By | May 6, 2019

SHBA do të mbrojë sistemin e votimit nga sulmet kibernetike

By | August 1, 2018

Intervistohen gazetarët amerikanë: Si zbuluam lidhjet e PD me rusët

By | March 8, 2018

CIA si ndryshoi strategji për rrëzimin e Enver Hoxhës, u kërkua ndihmë nga Italia për të depërtuar në Shqipëri

By | January 12, 2018

Presidenti Trump shkakton konfuzion me komentet për ish-këshilltarin Flynn

By | December 3, 2017

SHBA: Sessions tërhiqet nga hetimi rreth ndërhyrjes ruse në zgjedhje

By | March 3, 2017

Ish-presidenti Bush flet për Trumpin dhe Rusinë

By | February 27, 2017

Bill Clinton: Rusët dhe FBI, fajtor për humbjen e Hillary Clinton

By | December 20, 2016

Tmerri në Alepon pesëmijëvjeçar – Nga ASLLAN BUSHATI

By | December 16, 2016

Rusët trazuan e morën dokumentet shqiptare Nga Kastriot Dervishi

By | May 18, 2016