VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liderët botërorë

Video në vend të pranisë fizike në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së

By | July 23, 2020

Rama, Ivanov dhe liderë të tjerë botërorë urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje

By | June 24, 2018

Takimi historik Trump-Kim, ja çfarë ushqimi kishte në menunë diplomatike

By | June 14, 2018

Spanja shfaq diçka misterioze nga varrimi i Titos, çmendet Serbia

By | May 31, 2017

“Me zor zgjohem në mëngjes” – Putini për herë të parë zbulon detaje nga jeta e tij private

By | April 6, 2017

Ish-presidenti Bush flet për Trumpin dhe Rusinë

By | February 27, 2017

Liderët botërorë me më shumë ndjekës në Twitter

By | January 30, 2017