VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tërmetet

Artan Fuga: Tërmetet? Jo vepër e Zotit, as e natyrës, por e njeriut të korruptuar!

By | January 7, 2020

Pesëdhjetë të vdekur dhe mijëra të pastrehë nga tërmeti në Shqipëri (video)

By | November 30, 2019

Kujt t’i besoj në kohë tërmeti – Nga Artan Fuga

By | September 25, 2019

Ormeni: Deri tani 400 pasgoditje, nuk mund të parashikojmë a do të ketë tërmet tjetër më të madh

By | September 23, 2019

Gazeta prestigjioze franceze – Ja tërmetet që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)

By | September 22, 2019

“Kujdes të veçante në orët e ardhshme”- Flet sizmiologu i njohur grek

By | September 22, 2019

Shqipëria renditet e para në Europë për rrezikun nga tërmetet

By | February 2, 2018