VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: klasë politike

Gjithçka po shkon si në gjalpë, reforma do votohet me 135 vota pro dhe 5 kundër – Saliu të mbajë 5 mijë komitat – Nga Spartak Ngjela

By | May 15, 2016
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend