VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protesta

Lubonja: Ja pse nuk mund të jem në anijen e protestës

By | February 22, 2017

Tiranë: Opozita vendosi të bojkotojë parlamentin në ditën e dytë të protestës

By | February 19, 2017

Elton Deda tallet me protestën e PD-së: Edhe Dulla ulej gju më gju me popullin, por jetonte në Bllok, ndërsa populli hante presh

By | February 18, 2017

Prishtinë – Në Sheshin Skënderbej po mbahet protesta për Haradinajn

By | January 21, 2017

Nesër para Misionit të Serbisë në Nju Jork dhe ambasadës së Francës në Uashington protesta të shqiptarëve për lirimin e Haradinajt

By | January 8, 2017

Dita e katërt e protestave kundër presidentit të zgjedhur Donald Trump

By | November 12, 2016

Ambasada e SHBA thirrje qytetarëve amerikanë: Kujdes në protestën e PD!

By | September 30, 2016

Mimi Kodheli: Armët kimike u demontuan në Bari, askush nuk protestoi atje

By | September 29, 2016

Pejë: Protesta kundër Demarkacionit përfundoi e qetë

By | August 27, 2016

KRYEMINISTRI RAMA U PRIT ME PROTESTE NE NEW YORK

By | April 13, 2016

Majlinda Bregu e pakënaqur me gratë e PD: Bëra mirë që nuk shkova në protestë

By | March 2, 2016

Dilema e Malit të Zi: NATO apo Rusi, Lindje apo Perëndim?

By | October 26, 2015

Albulena Haxhiu: Qeverinë do ta largojmë me protesta gjithëpopullore

By | October 26, 2015

Protesta në mbështje të refugjatëve

By | September 12, 2015