VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: parullat

Ylljet Aliçka: Njohja ime me Xhuvanin kur xhironim “Parullat”

By | August 15, 2019

Shkodra, Korça e Gjirokastra në protestë, thirrje kundër Ramës e Qeverisë

By | February 9, 2019

Protesta – Parullat pikante, nga vetingu për pedagogët te ironia për ministret

By | December 8, 2018

Paralele: Millosheviçi dhe Nikoliqi janë brum i njëjtë… – Nga Agron Shabani

By | September 24, 2016

Brexit: fillon ‘marshi për Evropën’, pritet të marrin pjesë 50 000 manifestues

By | July 2, 2016