VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Unaza e re

Tiranë: Protesta para drejtorisë së policisë për lirimin e protestuesve të lagjes së unazës së re

By | October 10, 2019

Tensionohet situata te Unaza e Re, FNSH rrethon zonën (FOTOT)

By | July 21, 2019

Banorët e Astirit: O të na vrasim o do ti vrasim. Do bëjmë kufoma në pragun e shtëpisë

By | July 15, 2019

Protesta te Unaza, arrestohet ish-deputeti i PD Klevis Balliu

By | May 7, 2019

Banorët e “Astirit”: Pas 7 janarit do ngrihet i gjithë populli

By | January 3, 2019

“Burg për Gjiknurin”, Basha te Unaza e Re: Të mbrohemi nga shteti hajdut

By | December 23, 2018

Basha: Si po i pastrojnë Rama-Veliaj 60 milionë euro të krimit tek Unaza e Madhe

By | December 23, 2018

Unë, Ina e shqiponjave të policisë dhe Danieli i ‘shpellarëve’ të protestës! – Nga Luan Rama

By | November 25, 2018

Arkivë – Çfarë deklaronte Rama kur ishte kryetar Bashkie, për ndërtimet e palegalizuara të Unazës së Re

By | November 25, 2018

VIDEO-FOTO/ Mbyllet protesta te “Unaza e Re”: Nesër në orën 5 do jemi më shumë

By | November 19, 2018

Rama për protestën tek Unaza e re: Pasqyra e mendësive të së shkuarës në rrumpallë, ku e ke dëgjuar gjuhën kundër shpellarëve

By | November 18, 2018

Banorët e “Unazës në Re”: Nesër në 11, nis protesta pa afat

By | November 17, 2018