VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dëmshpërblim

Kurti paraqet në Kuvend pikat kryesore të programit të Qeverisë së re

By | February 3, 2020

Ka shumë të drejtë deputetja Vjosa Osmani – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | April 27, 2019

Ish-Guvernatori Fullani fitoi gjyqin, Shkalla e Parë i dha 12 paga, ndërsa Apeli…

By | April 4, 2019

Shqipëri – Pushimet e padrejta nga puna, miliona euro nga buxheti

By | February 11, 2019

Protesta në ditën e 15, qytetarët: Do i mbrojmë me jetë banesat

By | November 18, 2018

Tension te Bashkia, banorët mbyllin protestën: Ja kur rikthehemi (videot)

By | November 15, 2018

Parfumi i ri, Kim Kardashian paditet për vjedhje

By | July 21, 2018

Polonia pretendon se Gjermania i detyrohet 850 miliardë dollarë

By | March 3, 2018

Ankesa e pronarëve, Myrshit Vorpsi: Më 1945 na shpronësuan, ligji i tanishëm na konfiskon pronën

By | December 24, 2017

Taylor Swift fiton në “padinë për ngacmim”

By | August 15, 2017

Australia 53 milionë dollarë dëmshpërblim për azilkërkuesit

By | June 14, 2017

Strasburgu mbyll ’21 Janarin’, 109 mijë € dëmshpërblim familjarëve

By | April 20, 2017

Pse e mohoi Enver Hoxha rolin e Zogut në rezistencën anti-italiane

By | March 14, 2017

AI: UNMIK të kërkojë falje për mosmbrojtjen e Mon Balajt dhe Arben Xheladinit

By | February 10, 2017

Carlo Bollino hedh në gjyq Sali Berishën: Dua 50 milionë lekë dëmshpërblim

By | October 3, 2016

Leonardo DiCaprio do të dëshmojë në gjykatë për filmin “The Wolf of Wall Street”

By | June 19, 2016

Fullani e fiton përgjysmë gjyqin – i kthehen përgjysmë gjumi dhe oreksi?

By | June 2, 2016

Jepini Fullanit paratë që do! – Esé nga Pëllumb Kulla

By | May 23, 2016

FOTOLAJMI: Fullani në aeroportin e Romës, në dyqanin e luksit – A ju duket i rrënuar?!

By | May 21, 2016

Nuk merrem me k**va”, fyerja ndaj gazetares i kushton 100 milionë lekë drejtorit të RTSH?

By | April 22, 2016

O pushtetarët tanë, mallkimi im dhe i gjithë popullit iu ndjektë në breza! Nga Ajtanga Lubonja

By | April 10, 2016

Fullani: Dua gjysëm milion euro dëmshpërblim, më shkaktuat dëm moral dhe psikologjik

By | April 4, 2016

Pele kërkon 26 milionë euro dëmshpërlim nga Samsung

By | March 31, 2016

Çmenduria shqiptare: Kjo është shuma e majme që Fullani kërkon si dëmshpërblim

By | February 11, 2016