VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenciale

Hoxhaj e quan turist Jeremiqin që erdhi për fushatë në Kosovë

By | March 3, 2017

Shqipëria u shpall Republikë për herë të parë më 21 janar 1925

By | January 21, 2017

Presidenti Erdogan darkë në nder të presidentit Thaçi

By | December 30, 2016

Мugabe, kandidat presidencial në moshën 92 vjeçare

By | December 14, 2016

(Fotogaleri) DINASTIA KENNEDY – PAMJET E NJË JETE PRESIDENCIALE

By | November 22, 2016

Trumpi viziton Shtëpinë e Bardhë për herë të parë që prej zgjedhjes

By | November 10, 2016

Udhëheqësit shqiptarë e urojnë Trumpin

By | November 9, 2016

CNN: Si ndahen votat elektorale dhe kush bëhet President

By | November 4, 2016

Anketat në rang kombëtar vazhdojnë të tregojnë Hillary Clintonin si kryesuese të garës

By | November 2, 2016

Zgjedhjet presidenciale në Austri – udhëheq kandidati i ekstremit të djathtë

By | April 24, 2016

Obama kritikon retorikën vullgare në fushatën presidenciale amerikane

By | March 16, 2016

Zyrih – Më 26 shkurt mbahen zgjedhjet për presidentin e ri të FIFA-s

By | July 20, 2015