VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SEPP BLATTER

Mbetet në fuqi dënimi ndaj Blatterit

By | December 5, 2016

Vendimi i apelit për Blatterin – të hënën

By | December 2, 2016

Zyrtarët e FIFA-s kanë shpërblyer veten 80 milionë $

By | June 3, 2016

FIFA pritet ta votojë presidentin e ri

By | February 26, 2016

Intervista – Tognoni: “FIFA ende e zhytur thellë në moçalin e korrupsionit”

By | February 23, 2016

Pezullim 8-vjeçar për Sepp Blatterin dhe Michel Platininë

By | December 21, 2015

Blatteri del para komisionit të etikës

By | December 17, 2015

Blatteri: Askush nuk mund të më ndalë që të pastroj njollën nga emri im

By | December 15, 2015

Blatteri fajëson Platininë dhe SHBA-të

By | October 30, 2015

Sheiku Salman: Më nxisin të kandidoj për kreun e FIFA-s

By | October 20, 2015

Federata Angleze pezullon mbështetjen ndaj Platinisë

By | October 16, 2015

Blatter: Do të qëndroj president, nuk kam bërë asnjë shkelje

By | September 29, 2015

Presidenti i FIFA-s është i duartrokitur në fshatin e tij – Nga CARLO PISANI, swissinfo.ch

By | August 27, 2015

BLATTER NESËR NË RUSI – TË SHTUNËN SHORTI PËR BOTËRORIN 2018

By | July 22, 2015

Zyrih – Më 26 shkurt mbahen zgjedhjet për presidentin e ri të FIFA-s

By | July 20, 2015

FIFA nuk pranon që Blatter të pyetet në Senatin amerikan

By | July 14, 2015

FIFA: Blazer pranon se ka marrë ryshfete

By | July 9, 2015

Blatter: Ndikim politik i Francës dhe Gjermanisë dërgoi Botërorin në Rusi dhe Katar

By | July 5, 2015

BLATTER – NUK DO TË KANDIDOJ MË PËR KREUN E FIFA-s

By | June 27, 2015

BLATTER I THOTË GAZETËS ‘BLICK’ – NUK E KAM DHËNË DORËHEQJEN

By | June 26, 2015

MARADONA DO TË KANDIDOJË PËR PRESIDENT TË FIFA-s

By | June 22, 2015

Korrupsioni në FIFA – Zvicra heton 53 transaksione

By | June 17, 2015

Rasti FIFA – Bankat zvicerane raportojnë aktivitete të dyshimta

By | June 17, 2015

SKANDALI I FIFA-S, Ç’NDODH MË TEJ?

By | June 5, 2015