VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: policia italiane

Policia italiane dhe FBI-ja, operacion për policë të dyshuar për lidhje me Mafian

By | July 17, 2019

Itali – Shqiptarët bëjnë rrëmujë në Parma, grushte dhe të shtëna gjatë një konflikti

By | February 10, 2019

Gomonia me drogë e armë nga Shqipëria, kapet natën e ndërrimit të viteve në Itali (fotot)

By | January 1, 2018

Itali, rreth një milion euro të kreut të bandës lokale në murin e një shtëpie

By | September 17, 2017

Kapet jahti me flamur të SHBA me 4 tonë drogë, arrestohen 3 shqiptarë. Policia jep detajet

By | September 6, 2017

Trafiku i narkotikëve gjithnjë e në rritje me Italinë

By | August 5, 2017

Prangosen 4 shqiptarët që mbushën Italinë me drogë, ja emrat

By | June 30, 2017

Tre qytetarë të Kosovës arrestohen në Itali në një operacion kundër terrorizmit

By | March 30, 2017

Pajisja përgjuese – kryepolici Italian letër Adriatik Llallës

By | May 19, 2016

Video – Avioni me drogë nga Shqipëria në Itali, zbulohen shqiptarë të tjerë të përfshirë

By | May 17, 2016

Itali – Si i pastrojnë shqiptarët milionat e trafikut të kokainës

By | April 30, 2016

Arrestohet italiani dhe e fejuara shqiptare, shpërndanin ekstazi me logon e ‘Whatsapp’

By | April 23, 2016

Zbulohen lëvizjet e shqiptarit të Ndraghetas, hyrje-daljet në Shqipëri

By | February 21, 2016

Aksionit anti-terror i Policisë së Kosovës dhe asaj italiane (video)

By | December 1, 2015

Bandës shqiptare i kapet arma e njëjtë me të cilën u vra presidenti Kennedy

By | November 1, 2015

Itali: Kapet një tjetër avion shqiptar me drogë – 4 veta arrestohen

By | September 7, 2015