VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kokaine

Video- Kryebashkiaku pi kokainë në ambjentet e një lokali

By | January 22, 2020

Reperi Stresi si u arrestua brenda dhomës së hotelit

By | October 18, 2018

“The Economist”: Pse Shqipëria është e para në botë për përdorimin e kokainës

By | August 24, 2018

Kolumbi, narko-klani 70 mijë dollarë shpërblim për vrasjen e qenit të policisë

By | July 17, 2018

I dyshuari për importin e 613 kilogramë kokainë ka udhëtuar 6 herë në Kosovë brenda një muaji

By | March 10, 2018

Arrestohet për drogë mbesa e Federica Mogherinit

By | March 7, 2018

Kokainë dhe banane, Arbër Çekaj flet nga Gjermania: Jam nisur për në Shqipëri

By | March 1, 2018

Këndi i humorit: Zoti dhe Shën Pjetri po flasin për të rinjtë e sotëm

By | February 2, 2018

OKB: Shqipëria e para në botë për përdorimin e kokainës (fotot)

By | November 26, 2017

Bota sipas konsumit të kokainës, Shqipëria kryeson tabelën

By | October 20, 2017

Le Matin Dimanche: “Mafia shqiptare në Zvicër merr në dorë trafikun e të gjitha llojeve të drogës”

By | February 19, 2017

Itali – Si i pastrojnë shqiptarët milionat e trafikut të kokainës

By | April 30, 2016

Arrestohet italiani dhe e fejuara shqiptare, shpërndanin ekstazi me logon e ‘Whatsapp’

By | April 23, 2016