VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: oficerë policie

Policia italiane dhe FBI-ja, operacion për policë të dyshuar për lidhje me Mafian

By | July 17, 2019

Rama e paditi, gazetari gjerman reagon sërish: Ka kontraktuar një nga avokatët më të shtrenjtë të Gjermanisë

By | June 25, 2019

Si kalonin emigrantët me dokumente false në SHBA e Britani dhe roli i polices shqiptare

By | May 19, 2018

Trump, kritika për FBI-në

By | December 16, 2017

Çfarë tregoi mikesha e Habilajt – Oficerja disa herë në Greqi me kreun e bandës, bisedat për…

By | October 22, 2017

Avioni italian në Ishëm: “Oficerë policie nën hetim për lidhje me trafikantët e drogës”

By | September 19, 2016

Kosova: Korrupsioni krijon kushtet për trafik njerëzor

By | July 27, 2015