VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryetari i PD

VIDEO – Basha pas takimit me Metën: Rrezikohet grusht i pastër shteti, do përballen me bashkim dhe rezistencë nga qytetarët

By | February 18, 2020

“Një perversitet i shëmtuar anti-kombëtar”, Basha reagon për padinë e Ramës ndaj Haradinajt

By | January 16, 2020

Basha: Rama do të ketë përballë popullin, të ndalë nismat antiligjore që kapin Gjykatën Kushtetuese

By | November 24, 2019

“Il fatto quotidiano” – Basha: Kemi edhe mbështetjen e shumicës dhe sondazhet e konfirmojnë këtë

By | March 23, 2019

Protesta studentore, opozita rikthehet në Parlament

By | December 18, 2018

Masakra në Mat – Basha: Tjetër dëshmi e përgjakshme e degradimit total të shtetit

By | October 11, 2018

Manjani: “Basha bëri mirë që tërhoqi protestuesit, mund të ndodhte çdo gjë”

By | May 26, 2018

Këto janë akset kombëtare që bllokohen sot nga protesta e opozitës

By | April 5, 2018

Kryetarët e degëve të PD-së në Jug bëhen bashkë, ja mesazhi i fortë kundër kritikëve të Bashës (fotot)

By | July 15, 2017

Rilindja Demokratike: Për një garë të lirë me alternativa dhe pa inate personale

By | June 28, 2017

Berisha flet për Bashën e paszgjedhjeve (pjesë nga intervista)

By | June 10, 2017

Paralajmërimi i fortë i Bashës ndaj LSI: Do ikin edhe 300 drejtorë nëse shantazhojnë qytetarët

By | June 7, 2017

Dita e fundit për kompromis – Basha nuk tërhiqet, i çon këtë mesazh Ramës

By | May 7, 2017

Basha sulmon edhe ndërkombëtarët: Ose të papërgjegjshëm, ose të korruptuar

By | April 7, 2017

Basha-Ramës: Nëse bëj thirrje për luftë, do vijnë të të arrestojnë ty

By | February 25, 2017

Sikur në çadër me PD-në të bashkohet edhe PS-ja – Nga Skënder Buçpapaj

By | February 20, 2017

Bushati – Gjekmarkajt: 8 Dhjetori, lëvizje e dirigjuar nga Ramiz Alia e Sigurimi

By | December 9, 2016

Kryetari i PD Lulzim Basha denoncon ndërtim pa leje nga deputeti i PS Sadri Abazi !

By | August 21, 2016

Basha sfidon Donald Lunë: Nuk e japim votën për reformën, jam në kontakt me faktorë relevantë në Uashington

By | June 28, 2016

Lu takon Xhafajn: Votoni Reformën më 21 korrik

By | June 28, 2016

Basha i shoqëruar nga Berisha në takimet në Bundestagun gjerman

By | June 9, 2016