VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Genc Sejko

Sa dalin nga Shqipëria djegin pasaportën, shqiptarët krijojnë trendin e shëmtuar

By | July 6, 2019

Avni Delvina: Lotet dhe emocionet e Genc Sejkos ne proteste, me kujtuan lotet e mi te 29 viteve me pare ne Brindisi ne korrik 1990

By | December 30, 2018

Policia e Tiranës nuk jep leje për protestën e Diasporës para kryeministrisë

By | December 27, 2018