VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Prenk Jakova

“Kur vuri operan ‘Mrika’, Enveri e përgëzoi Prenkën dhe i kërkoi të bënte edhe për Skënderbeun, por…”, dëshmia e vëllait të kollosit të muzikës shqiptare

By | February 23, 2020

Bardh Jakova, i pari shqiptar i diplomuar për fizarmonikë ne Itali Portret dhe intervistë nga Albana Temali

By | August 11, 2018

Arkiv: Jeta dhe karriera, rrëfimi i Pjetër Arbnorit në Opinion

By | July 25, 2018

Hija që ia mori jetën Prenk Jakovës

By | January 6, 2016