VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: plagët

KOSOVË, CILA ËSHTË DHEMBJA DHE KRENARIA JOTE…! – Cikël poezish nga Sejdi BERISHA

By | November 23, 2019

KOSOVË, CILA ËSHTË DHEMBJA DHE KRENARIA JOTE…! – Poezi nga SEJDI BERISHA

By | June 19, 2019

Dy poezi nga Sokol Demaku

By | February 9, 2019

Këndi i humorit: Një makinë godet një karrocë dhe nga goditja plagosen rëndë karrocieri dhe kali

By | January 20, 2019

Flet mjeku që tentoi t’i shpëtoi jetën Ivanoviqit, tregon plagën vdekjeprurëse

By | January 16, 2018

ATDHEU NIS TEK ZEMRA – poemë nga Rrustem Geci

By | November 17, 2017

(Video)Vlahutin rrëfen historinë e dhimbshme të familjes: Gjyshja varrosi djalin 17 vjeçar

By | October 25, 2016