VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: partneriteti

Intervista – Thaçi: Nga askush dhe për asnjë çmim nuk mund të refuzohet partneriteti me SHBA-në

By | January 31, 2019

Delawie: Ka kufizime se çka do të pranojmë si marrëveshje Kosovë-Serbi

By | August 17, 2018

Si e sheh Turqia krizën me SHBA – Nga Recep Tayyip Erdogan

By | August 11, 2018

“Katari synon anëtarësimin e plotë në NATO”

By | June 5, 2018

Kolumbia, partnere globale në NATO

By | May 26, 2018

Davos – Rama takon Tsiprasin, ja çfarë diskutuan

By | January 25, 2018

Presidenti Trump uron Thaçin për Pavarësinë e Kosovës

By | February 16, 2017