VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Policia shqiptare

Terrorizëm, arrestohet në Shqipëri i riu nga Taxhikistani

By | April 30, 2020

Shqipëri, identifikohen anëtarët e një celule terroriste iraniane

By | October 23, 2019

Policia greke bllokon një ton marijuanë në Janinë, afër Shqipërisë

By | September 13, 2019

Shenasi Rama: Më ndaloi policia në Rinas, pastaj Turkish Airlines më kërkoi falje

By | March 16, 2019

Shqipëri: Policia ua ndalon hyrjen afro 100 grekëve, arreston një polic grek

By | December 8, 2018

Gomonia me 1.8 ton drogë në Itali, jep të dhënat e para policia shqiptare

By | July 23, 2017

Emri – Arrestohet baroni më i madh i drogës, jetonte në një ‘bunker’ në Berat

By | July 11, 2017

Policia: Zbulohet sasia më e madhe e drogës në Shqipëri, 12 tonë

By | April 8, 2017

A duhet ta lejojmë kryeministrin shqiptar të negociojë për Kosovën? – Nga Gani MEHMETAJ

By | October 12, 2016

Rritje e ndjeshme e sipërfaqeve me marijuanë

By | October 7, 2016

Vlorë – Antiterrori arreston të riun nga Kosova

By | August 18, 2016

Grupe refugjatësh të mitur drejt kufirit shqiptar

By | August 10, 2016

Tiranë: Policia kapi dy trafikantë, mitrolozë, murtaja, dinamit e mijëra fishekë

By | May 21, 2016

Pajisja e përgjimit: Merret 2 orë në pyetje në Prokurori zevëndësdrejtori i Policisë

By | May 18, 2016

Fevziu: Pajisja përgjuese u fut në Doganë nga një BMW me targë italiane

By | May 17, 2016

CNN grek dhe ambasada shqiptare në Athinë përplasen për Balilin

By | May 14, 2016

Escobari i Ballkanit: Greqia shpall në kërkim Klement Balilin – Nga Gjergj Erebara – BIRN

By | May 11, 2016

Skandal – Arben Frroku i dënuar përjetë nuk rezultonte në kërkim në sistemin e policisë

By | May 2, 2016

Zëri i Amerikës: Arrestohet në Hollandë Arben Frroku

By | April 29, 2016

Refugjatët sirianë, kurban për mafien e klandestinëve dhe trafikut të organeve – Nga Arben LLALLA

By | March 10, 2016

Kush janë Mjeshtrat e Mëdhenj të grabitjes së bankave?

By | December 7, 2015

Letra e SHBA në zyrën e Tahirit: “Pas Parisit, radhën e ka Tirana”

By | November 20, 2015

‘Enigma’: Kush janë bosat shqiptarë të bandës së drogës – ja të arrestuarit

By | October 28, 2015

Policia shpall në kërkim 14-vjeçarin që goditi me gurë autobusin e kombëtares serbe

By | October 8, 2015