VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Çakori

Çakori dhe Mitrovica – Nga Dilaver Goxhaj

By | February 23, 2019

Presidenca më 2011 e konsideronte Çakorin pjesë të Kosovës

By | September 11, 2016