VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: DILAVER GOXHAJ

Çakori dhe Mitrovica – Nga Dilaver Goxhaj

By | February 23, 2019

Një replikë për “dhunën” në Kosovë – Nga DILAVER GOXHAJ

By | December 21, 2015

Kosova në udhëkryq – Nga Dilaver Goxhaj-alias Shpëtim Golemi

By | September 12, 2015

Me Zajednicën te dera, e kemi luftën te dera – Nga DILAVER GOXHAJ

By | September 2, 2015