VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: homologu

Rinis dialogu Shqipëri -Greqi, Bushati dhe Kotzias takohen në ditën e tretë. Çfarë pritet

By | January 21, 2018

Trumpi dhe Putini biseduan për Sirinë dhe Korenë e Veriut

By | May 3, 2017

Më 24 prill në Vlorë mbledhje e përbashkët qeveritare Shqipëri-Kosovë

By | April 12, 2017

Mediat serbe: Kroatët dhe shqiptarët, të bashkuar kundër serbëve

By | February 16, 2017