VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ambasadori Walker

Kongresmeni Joe DioGuardi dhe Ambasadori Walker bashkë me Komunitetin në mbështetje të gjithë të Marko Kepit Nga Asllan Bushati

By | October 2, 2019

Përkujtohen viktimat e masakrës së Reçakut

By | January 15, 2018

Ambasadori Walker mes nxënësve të Shkollës Shqipe “Alba Life” – Fotoreportazh nga Keze Kozeta ZYLO

By | October 24, 2016