VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: veriun e Kosovës

Kandidatët e Listës serbe fitues të zgjedhjeve në veriun e Kosovës

By | May 20, 2019

Mustafaj: Idetë për shkëmbim territoresh i kanë ardhur çdo ministri të Jashtëm nga Serbia. I përfill vetëm Thaçi dhe Rama

By | May 10, 2019

Lexim i vendimit të Metës dhe i reagimit të Ramës…?! – Nga KASTRIOT ISLAMI

By | January 11, 2019