VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidentët

Qëllimi i takimit në Berlin është të vazhdojë dialogu pa anulimin e taksës

By | April 11, 2019

Serwer: “Shkëmbimi i territoreve Kosovë-Serbi nuk është më si opsion”

By | January 9, 2019

Përfundon takimi Kosovë – Serbi

By | November 8, 2018

Thaçi dhe Vuçiq takohen të enjten në Bruksel

By | November 7, 2018

Turqia dhe Serbia nënshkruajnë 12 marrëveshje

By | October 10, 2017

Shaban Murati: Kur në një shoqëri multifetare presidentët dhe kryeministrat flirtojnë vetëm me një besim

By | September 7, 2017

Presidenti Trump pranon ftesë për vizitë shtetërore në Pekin

By | April 8, 2017

Bruksel: “Takim tmerrësisht i keq”

By | February 2, 2017

Bruksel: Ja pse sërish takim i nivelit të lartë Prishtinë-Beograd

By | January 30, 2017

Historitë e dashurisë të presidentëve amerikanë

By | November 13, 2015