VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qumësht

Lidhja e fortë mes pagjumësisë dhe ushqyerjes

By | December 19, 2019

Presh i pjekur në qumësht – Receta e stinës plot vlera

By | November 11, 2019

Byrek i kripur me qumësht dhe arra – Receta e veçantë me shije të mrekullueshme

By | October 21, 2019

Qumësht, kos apo djathë – Cilin të zgjidhni për zemër dhe kocka të forta

By | October 16, 2019

Niseshte dhe qumësht – Kombinimi i duhur për lëkurë rinore

By | August 26, 2019

Makarona të ziera në qumësht – Receta e veçantë me shije të përkryer

By | April 5, 2019

Pas protestës së fermerëve, Qeveria vendos kompensim për qumështin

By | April 5, 2019

Zupa të shijshme me shegë – Receta me ëmbëlsi të lehtë

By | November 14, 2018

Fiq të thatë me qumësht – Si t’i përdorni për shëndetin e mirë të organizmit

By | November 14, 2018

Tërshëra, ushqimi që i bën fëmijët më të zgjuar dhe më të përqëndruar

By | September 4, 2018

Të hash djathë çdo ditë – Ndikimet e forta për shëndetin

By | August 24, 2018

Mish qengji i pjekur me qumësht – Receta me shije të përkryer

By | August 24, 2018

Çfarë ndodh në organizëm nëse pini qumësht çdo ditë

By | August 22, 2018

Receta e vetme për kaçamak që do t’ju nevojitet

By | August 18, 2018

Makarona me djathë të zier në qumësht: Pastë më të shijshme dhe me krem vështirë se e keni ngrënë ndonjëherë!

By | August 15, 2018

Krepa shtëpie për një mëngjes të shijshëm, të shëndetshëm

By | August 10, 2018

Pite me mish pule dhe lakër të bardhë – Shije shtëpie

By | July 8, 2018

Kura 30 Ditore me piper të zi dhe qumësht për tiroiden

By | June 26, 2018

Qahia – Shija tradicionale e sofrës së Çamërisë

By | June 22, 2018

Rozmarina, aftësitë shëruese të bimës së shenjtë

By | June 19, 2018