VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhorxh W. Bush

Trumpi komenton për Senatorin McCain

By | August 28, 2018

SHBA, McCain nderohet me ceremoni në Arizona dhe Uashington

By | August 27, 2018

NJË FALËNDERIM DHE NJË FTESË E VEÇANTË NGA KOSOVA PËR PRESIDENTIN XHORXH W. BUSH – Nga Frank Shkreli

By | August 2, 2017