VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: armë bërthamore

Protesta në Iran

By | January 13, 2020

Mesazhi i frikshëm dhe paralajmërimi: Jemi më pranë një lufte bërthamore

By | March 30, 2019

Emmanuel Macron, fjalim para Kongresit Amerikan

By | April 26, 2018

“Qetësi para stuhisë, do ta kuptoni shpejt”, deklarata befasuese e Trump me ushtarakët

By | October 6, 2017

Kërcënimi bërthamor i Koresë së Veriut sfidon edhe tabutë në Japoni

By | August 10, 2017

Koreja e Veriut: Armët bërthamore do t’i përdorim vetëm kundër SHBA-ve

By | August 8, 2017

Armët bërthamore amerikane në Turqi tashmë nuk janë të sigurta

By | July 20, 2016

Deklaratat e Trumpit tronditin Azinë

By | May 10, 2016

Vizat – Irani kërcënon me hakmarrje SHBA-në

By | December 29, 2015

New York: Protestë kundër marrëveshjes me Iranin

By | July 23, 2015

Obama: Mundësia për marrëveshje me Iranin është 50-50

By | July 9, 2015